Docker Swarm Orchestration tool

(Jan Lopusek) #1

Ahojte, v Topmonks sme vytvorili vlastny startupik - open source nastroj pre jednoduchu orchestraciu Docker Swarm clustrov. Radi by sme ziskali od vas feedback ci uz sem, alebo priamo na Github.

Pripravujeme full release coskoro, ale radi by sme uz teraz vedeli, ci je to nastroj, ktory developerom dokaze pomoct v praci tak ako pomaha nam

Featury:
krasne UI
Service deploy and management
smart search
shared access
private registries

Pripravujeme:
rollbacky
autoredeploy

(michal truban) #2

ahoj. dkes. preposlal som to k nam do WS, ceo aj sefovi marketingu, ze nech nato kuknu :slight_smile:

a kuknem aj ja a dam vediet. zial uz letim do US, ale mozme potom v septembri nieco spachat

(Jan Lopusek) #3

Vyborne. My to budeme zatial sirit v ramci EU na meetupoch a neskor radi privitame partnera na expanziu do sveta. maj dobry let

(Jan Lopusek) #4

nazdar michal @truban …uz si naspat? my pracujeme na vyvoji verzie 2 - cca dva mesiace, oslovil som jedneho z Docker Capitainov - Alex Ellis, respektovana autorita v komunite a ponukol som mu advisory board za mensi share. planujeme stretnutie v londyne.

o dva mesiace by sme k tmou chceli mat pripraveny business model a spustit nejaku kampan, dovtedy chceme chodit po meetupoch v cechach a okoli. nedavno sme absolvovali docker meetup v berline a feedback bol vyborny. idealne ak ziskame aspon 1000 hviezdiciek na githube, zatial sme na 150, a priblizne 1000 instalacii uz mame.

tak… co povies, zaujimal by ta projekt? vies sipredstavit nejaku ridanu hodnotu, ktoru viete priniest?

(michal truban) #5

co ti odpisali od nas z firmy? (kontakt som im posielal)

(Jan Lopusek) #6

nikto sa mi neozval, alebo o tom neviem