Dropshipping na Slovensku

(Dagmara Fábriová) #1

Ahojte,
moja otazka sa celkovo zaobera Dropshippingom na Slovensku. Zakladny princip chapem, avsak mam pocit, ze kazdy dodavatel si vysvetli tento pojem po svojom a zrazu to s tymto systemom predaja nema nic spolocne. Preto otazka, riesili ste nejakych dodavatelov na SVK ohladom dropshippingu? Od prveho oslovenia, az po technicke zazemie a fungovanie? Navyse mam zaujem tymto sposobom predavat specifickejsi tovar, nie je v zoznamoch dodavatelov a mam pocit, ze na Slovensku ani potrebneho dodavatela nenajdem :smiley: Alternativou je kontaktovat zahranicie, ale tam sa stracam :smiley: kedze tovar pojde zo skladov v zahranici, tym padom dlhsia doba dodania atd… to sa nebavim este o reklamaciach :smiley:
Dakujem za kazdu radu a info :slight_smile:

(michal truban) #2

nejak som sa stratil v tom presne co myslis?

(Richard Anné) #3

Dropshipping funguje pomerne standardne, kazdy dodavatel budem mat samozrejme trocha ine podmienky, co konkretne planujes predavat?

(Helen Bellart) #4

Ahojte, dropshipping funguje celkom jednoduchým systémom. Firma ktorá ponúka svoje produkty na predaj sa postará o vsetko co sa týka odoslania produktu k vasmu klientovi ako náhle predate nejaký tovar z jeho katalogu. Ja pracujem uz dva roky s jednou spanielskou zanckou Helen Bellart co ponúka exklusivne znackové produkty www.helenbellart.com Aj zárobok je dost vysoký 30% z kazdého predaja.
Dúfam ze som vám pomohla s mojou odpovedou.
S pozdravom H

Ahoj.
Dropshipping na Sk este stale nie je velmi rozbehnuty. Mozes najst kompletne riesenie, tvorba eshopu plus logisitka, v takom pripade je registracia a mesacne poplatky a mala marza, pripadne prilis drahe produkty. Na Sk si cenu porovnaj napriklad na Haureka.sk. Dalsia moznost je riesit si vlastny eshop a logistiku a kontaktovat firmy osobne. Samozrejme to uz je trochu viac narocne. Najdolezitejsie zo vsetkeho je Marketing, Mareketing, Marketing… Portfolio klinetov,mozes ziskat free, alebo rychlejsie platenov cestov. Potom nejaky prieskum trhu. . Ak uz zacnes nezabudni na danove povinnosti . Prajem vela stastia s tvojim businessom. Ak mas nejake otazky, ale potrebujes poradit, kludne mi napis.