Feedback: marketplace pre influencerov

(Jan Lopusek) #1

Ahojte!

Poprosim by som vás o feedback a prípadné kontakty na influencerov, alebo značky, ktoré to zaujíma. V spoločnosti Topmonks.com pre ktorú pracujem sme vyvinuli startup Lafluence. Je to marketplace pre influencerov, pre každého kto má blog, youtube, alebo instagram a hľadá spôsob ako monetizovať svoj kanál. Zároveň spolupráca s influencerom dobre funguje pre značky, pretože ľudia si radi nechajú odporučiť niečo od človeka, ktorému dôverujú. Kampane s influencermi dávajú zmysel, zvyšujú zapojenie a povedomie o značke.

Sme krátko pred spustením, takž testujeme a raisujeme ďalšie kolo na rozvoj. Verím, že tento projekt trochu rozhýbe aj slovenské vody.

Toto je dobry produkt celkom pekne to posobi, len som sa registroval a preletel to takze asi som vsetko neobjavil… Pouzivam mailchimp uz dlho basic je free, potom business 10 usd mesacne a pro verzia tusim az 200 usd. Mailchimp ma list ciients zalozku osobitne, , ktore si moze clovek potom sa triedit takisto subcribe unsubcribe sa to tam rozdeluje, cvs si uz len nedodas je to ku gdrp doriesne dobre. Maju newsletter a strasne vela typov a rad ako budovat svoje portolio, linkuju platfrmy na eshopy a k nmi maju popis na aky typ businessu sa to hodi najlepsie, linky na dobre template weby…Pri Lafluence mozete dodat napr coocoo a mate odporucanie svoje rovno.
Ale inak to je pekny produkt urcite to bude lepsie ako vertical response co som pouzival predtym … Robite aj appku pre android na to?

(Jan Lopusek) #3

ano, appka je v roadmape, ale ideme.po prioritach. teraz vyvijame CRMko pre agentury.lebo tie potrebuju data o influenceroch a kampaniach

Data brokers :smiley: . Pockam ako to nacenite cele a mozno zacnem tiez pouzivat… V tomto nie je tak vela dobrych produktov na trhu.