Papierové diáre - porovnávacia aplikácia + spôsob predaja

(Peter Kulifaj) #1

Ahojte,

mal by som dve otázky s prosbou o radu.

Založil som si blog www.nestiham.sk a obzerám sa po pridanej hodnote, ktorá by mohla byť do budúcna aj nástrojom k podnikaniu. Jedna z možností je, keďže sa ma to v súvislosti s témou časového manažmentu ľudia častejšie pýtajú, ako si vybrať vhodný papierový diár. Napísal som k tomu síce článok, ale oveľa vhodnejšie by bolo mať aplikáciu, ktorá by na základe preferencií užívateľa vyhodnotila zhodu s jednotlivými diármi a odporučila mu vhodný typ pre neho (prípadne poradie podľa percentuálnej zhody s jeho preferenciami - niečo podobné ako pri “dotazníkoch” pred voľbami, kedy sa Vám zobrazí, ktorá politická strana je najbližšie Vášmu pohľadu na svet).

Otázka 1: poznáte prosím on-line nejaké riešenie, od ktorého sa odraziť

Otázka č. 2: druhá otázka sa týka toho, či pre predaji tohto typu produktov, teda diárov (napr. ADK, Franklin Covey, Doller, Motivačný diár alebo PassionPlanner a pod.) stačí všetko pokryť predmetom činnosti “kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja” alebo máte skúsenosť, že treba s výrobcami uzatvárať nejaké zmluvy - niečo v duchu “autorizovaný predajca”.

Veľká vďaka