review, hodnotenie a feedback knihy .support

(michal truban) #1

toto forum som si tu vytvoril, nech mam na jednom mieste hodnotenia knihy a zaroven aj nieco, co public nie je. (fotky knihy od ludi atd…)

budem rad, ked tu zaroven popridavate svoje pocity, pripadne aj hodnotenia alebo vase fotoze. jednak do komentov tu, ale aj na verejne stranky. diky moc.

zoznam hodnoteni:

(michal truban) #2

(michal truban) #3

(martin) #4

Kniha je geniaaaaaaalna! Mne prišla včera a včera som ju celú prečítal inak sa ani nedalo, “žral” som ju kapitolu za kapitolou.

(michal truban) #5

dikes moc. som mrte rad :slight_smile: fakt som sa bal, ze to ludi nebude bavit :)))

(martin) #6

“Keď ju miluješ nie je čo riešiť” ja sám som celý zle… mam niekoľko domen na Vašom hostingu, a stale kupujem nové preto že ma vždy naštartuje nejaký projekt a potom ho nedotiahnem dokonca lebo som na všetko sám (výhovorka)… mám prečítaných niekoľko kníh od kiyosakiho cez briana tracyho a tima ferrissa a harv ekera, stieva siebolda, guy kawasaki … až po kúpené kurzy od od rôznych marketerov až po yablka. ALE! stále som na jednom mieste tak dúfam že tvoja kniha ma posunie tým pravím smerom… Ďakujem

(michal truban) #7

uz len to uvedomenie si je prvy dobry krok :). vyzera to na problem s vytrvalostou. zacni behat maratony :slight_smile:

(martin) #8

Možno to nie je na pochvalu - je to síce polmaraton… maraton mi tento rok zo zdravotných dôvodov nevyšiel :frowning:

(michal truban) #9

hehe. super :slight_smile: asi dvihas viac a jes lepsie ako ja :))

(martin) #10

Tak ako si aj písal v knihe… dobrá resp. zdravá strava ti prinesie aj v práci lepšie výsledky a už nehovoriac o športovaní. Okrem všetkých mojích pokusov som aj zamestnanec :slight_smile: :slight_smile: takže som to celkom potreboval.

Fakt super kniha :wink: držím palce na ďalších projektoch :wink:

(Jordan) #11

Dočítal som a musím napísať že je to vynijakúce. @truban -> si borec! :sunglasses:

Také mega občerstvenie po tých amerických business knihách.
Pri čítaní som mal chvíle keď som sa cítil jak chlapec čo nechce skončiť s play-stejšnom, a pri filmoch sníva o tom že kiež by bol toho súčasťou :smiley: … veľa krát som sa aj schuti zasmial.

Ale taký seriózny feedback napíšem na martinus :wink: Každopádne: teším sa že je koho nasledovať na tomto Slovensku! A materiál + komunita k tomu je proste neskutočná pridaná hodnota. Chválim!

(Martin Sabo) #12

Ahoj, presne toto isté zažívam aj ja, tie si jak moja kópia, knihy, hosting, domény… Napíš SZ, možno spolu nájdeme vlastné chyby a raz dotiahneme niečo do konca. :wink:

(michal truban) #13

(Adam Fiedler) #14

Zatiaľ pekné čítanie, chcel som len upozorniť na jednu tlačovú chybu, aby som nezabudol:

Na strane 111 s Maslowovou pyramídou mám (aspoň vo svojej elektronickej verzii) v náčrte na spodnej priečke “fyzilogice potreby”. Predpokladám, že tam malo byť “fyziologické potreby”. Nenašiel som to tu nahlásené, tak snáď nepíšem duplicitne :slight_smile:

Feedback sa budem snažiť doplniť po dočítaní, ak bude čas.

(Milan Vodicka) #15

Kniha je super :slight_smile:.

• ocenujem rozdelenie na “pribeh” a “mudrovacky”
  • textu nie je vela, lahko sa to cita a rychlo je clovek smutny, ze uz je na konci
  • graficke spracovanie knihy je namakane
  • clovek ked to cita, tak sa obcas zastavi a zamysli, niektore casti pribehu som si uplne vedel predstavit, pretoze podobne problemy riesi urcite viac firiem

Osviezujuce citanie, skvela praca :thumbsup:.

(michal truban) #16

diky moc za pozitivny feedback. uzivaj a keby sa ti to chcelo hodit aj na martinus, alebo goodreads budem este radsej :slight_smile:

(michal truban) #17

keby sa vam chcelo nejake reviews hodit aj na facebook: https://www.facebook.com/truban.support/

Gratulujem k vynikajúcej knihe. Úplne som ju zhltol a budem určite odporúčať. Toto som jednoducho chcel niekedy vedieť, čo sa tam píše. Proste sadla presne na(d) moje očakávania.

(Jan Rosa) #19

Knihu si urcite nekupujte, stane sa vam to, co mne. Zabudol som vystupit z vlaku a prisiel som neskoro na meeting v praci :slight_smile:

(michal truban) #20

na chvilu som sa zlakol :))