review, hodnotenie a feedback knihy .support

(Michal Pipka) #21

Skvele napísaná kniha…ako keby som sedel s tebou na pive a rozprával si mi svoj príbeh…

Len sa mi zdá ze na strane 34 ako je tabuľka nákladov je zlá suma “Spolu” v riadku so mzdou…

Nemá tam byť 20 000?

Či?

(Dávid Zimolka) #22

čakám na priateľku v kaviarni :slight_smile:

(michal truban) #23

paradka :wink:

(michal truban) #24

to je tam naschval, ze kto si to vsimne :wink:

(Roman) #26

Kniha je super. Niektoré tvoje názory a situácie mi odzrkadlujú moje situácie a dávajú smer, akým sa mám uberať. Mám 25, riadim svoju firmu, ale mám veľký blok v delegovaní úloh (aj keď niečo delegujem, ihneď všetko kontrolujem, čo nemá žiadny efekt - cieľ roku 2017 je teda sčasti jasný. :slight_smile: Podobne ako ty, mám problém so 100% sústredením sa na jeden projekt. Toto sa tiež zmení. :slight_smile: V globále prišla tvoja knižka v najlepší čas a určite si z nej zoberiem veľa ponaučení (koniec starého roka a začiatok nového). Ďakujem Ježiškovi. :wink:

(Dagmara Fábriová) #27

Toto je moj uple prvy prispevok na tomto fore :slight_smile: Link som samozrejme nasla v knihe Support. Povodne som ju nekupovala pre seba, ale pre dobru kamaratku, ktora stale sniva o vlastnom podnikani avsak, je to ten stav vecneho snivania bez realizacie. Neodolala som a knihu otvorila… je tomu len par hodin, co som ju docitala doslova na jeden hlt, a citim sa ako po navrate zo Silicon Valley :smile: .

Dakujem za rozsirenie novych obzorov, za pochopenie urcitych problematik, za novy pohlad na podnikanie a za neskutocny ludsky pohlad z tej ,druhej, strany. (Podarilo sa mi pochopit, preco su moji sefovia taky aky su :smiley: a v akom stave sa prave nachadza aj nasa firma)

Myslim, ze niekolko ludi v mojom okoli dostane tuto knihu ako dodatocneho ,secret santu, :slight_smile:
(vratane CEO :slight_smile: )

P.s. tuto knihu si nechavam pre seba :slight_smile:

ESTE RAZ DAKUJEM , skvela praca :sunny:

(michal truban) #28

super. som velmi rad, ze takto kniha trosku pomaha. drzim palce v podnikani :slight_smile:

(michal truban) #29

vdaka za sirenie knihy :)))

(František Baník) #30

@Crack3n prečítaj si toto http://www.martinus.sk/?uItem=145339 , to bude aktuálne pre teba.

(Gabriela Matejová) #31

Nemám veľmi rada tieto knihy o podnikaní. Moji rodičia ich čítajú stále (najmä Kiyosaki) ale nikdy sa neodvážili pre nič vlastné. Aj mne ich stále podsúvali, ale ja som nikdy ani jednu nedočítala, respektíve prečítala maxímálne pár stránok.

Tvoja knižka bola v tomto iná, zaujala ma hneď obalom, predslovom, prvou, druhou a každou ďaľšou stránkou. Prečítala som ju na jedno posednie, za pár hodín. Je to úžasná kniha. Ty si skvelí manažér. Mala by byť povinným čítaním pre všetkých manažérov. Naozaj úchvatné ako ste sa ty a celá firma dokázali vysporiadať s problémami, s požaidavkami trhu a konkurenciou.

Dúfam, že o pár rokov bude aj nejaké pokračovanie :). Prajem veľa úspechov.

(michal truban) #32

diky moc ;). pokracovanie este neviem. ale tak snad este niekedy nieco napisem :))

(Stanislav Ličko) #33

Ahoj Mišo,
Stretli sme sa na prednáške vo fitku v BB, podpisoval si mi knihu.
Som tvojím klientom cca. od roku 2004 a pamätám si aj prvý web websupportu a veľmi dobre si pamätám aj každý výpadok websupportu :slight_smile: Napriek všetkému som tvojim klientom až doteraz a hosťujem tam niekoľko webov. Je úžasné sledovať ako sa firma zmenila a ako vyrástla za tie roky.

Čítanie knihy bolo preto pre mňa veľmi zaujímavé a inšpiratívne. Dozvedel som sa čo všetko si si musel ods…ť aby si sa dostal tam kde si.

Najväčší AHA moment bol pre mňa kapitola: “Ako ísť na dôchodok v tridsiatke” Pretože presne za týmto som sa naháňal aj keď nejak podvedome som presne tušil čo si tam napísal :slight_smile:

Inak kniha sa veľmi dobre čítala, poslúži mi ako veľká inšpirácia a odporučil by som ju prečítať najmenej 3x každému začínajúcemu podnikateľovi na Slovensku, pretože je iná ako knihy pre podnikateľov z Amerického prostredia a vzal som si z nej omnoho viac ako z iných kníh. Pretože je to názorná ukážka ako sa dá úspešne a eticky podnikať aj na Slovensku.

P.S.: Pochváľ grafika. Dizajn knihy je ultimátny.

P.P.S.: Ďakujem že si mi pripomenul, že netreba robiť veci len pre peniaze, ale hľadať za svojimi činmi vyšší zmysel.

P.P.P.S: Ak bude pokračovanie rovno mi môžeš poslať.

(michal truban) #34

kniha az na novom zelande

(Maroš Sollár) #35

Michal, klobuk dole. Obsah knihy parada. Cely zivotny pribeh zaujimavy, paci sa mi ako otvorene popisujes svoje chyby a postoje. To je dobre, nehras sa na nic.To je inspirativne.
Vydrz na tejto ceste a verim, ze inspirujes este mnoztvo ludi. DIky

(Ľuboš Raček) #36

paci sa mi kamaratsky styl, akym je kniha napisana. v niektorych castiach som sa uplne nasiel. vacsinou to boli tie ako to nie je dobre robit :slight_smile:
viackrat som sa musel pri citani pozastavit, pretoze mi mysel nedovolila dalej. zopar napadov sa dostalo do stadia “rozpracovavane”, nasadzovane budu postupne v priebehu nasledujucich tyzdnoch a mesiacoch.
takze palec hore Michal :slight_smile: dakujem za hodnotnu knihu a WebSupport. pevne verim, ze ti to tak dobre pojde aj s Progresivnym Slovenskom.

(michal truban) #37

diky moc :slight_smile: bude dobre vsetko :slight_smile:

(Anton Oleš) #38

Knihu som zhltol za jeden večer a ráno a je to super motivačka. Chválim aj nápad s červenými slovami a pokecom k nim na stránke… najviac som bol zvedavý, aký užitočný materiál je k “flaši vína” :smiley:

(Jakub Kolarovič) #39

Knihu mi odporúčil kamarát,prečítal som ju za 2 dni. Proste ma úplne pohltila!!!:closed_book:
Určite budem odporúčať blízkym podnikaťeľským priateľom.

Ďakujem Michal za motiváciu a podelenie sa so skúsenosťami, typmi a hlavne za tvoj príbeh.

:open_hands::+1:

PS: Dizajn knihy je úžasný.

Velmi inspirujuca kniha. Jednoducho a putavo napisana, myslim ze viacero ozajstnych spisovatelov by si mohlo zobrat priklad z lahkosti, akou bola kniha citatelna pre siroky okruh citatelov. Neprehliadnutelny a vyyyborny dizajn. :+1:
Co sa tyka obsahu, niekedy som pocas citania knihy hladal paralelu s mojim podnikanim, i ked je z uplne inej oblasti, vela veci zapasovalo az neskutocne, dokonca mi pomohla inak chapat situaciu, ked odchadzaju z firmy ti, s ktorymi som ratal do buducna (kapitola Odchody ludi). Je zaroven pravdou, ze niektore temy mi boli vzdialene, ale to je dane fazou, kde sa nachadzam a teda ich ani neriesim.
Takze vo vysledku, topkova kniha, verim ze uz teraz je zaradena medzi povinne citanie SK a CZ podnikatelov, zvlast pre lokalizaciu k nasmu trhu.
P.S. rozsekala ma referencia ku knihe od Tvojej Dominiky :smiley: no mrel som :smiley:

(Milan) #41

Ja chvalim casti ohladne business planu, roadmap, marketing. Uzitocne vysvetlene.
Tak ako tu uz bolo napisane, v celej knihe sa clovek vacsinou nenajde, ale najde tam tu svoju cast, kde je a kam v blizkej dobe pojde, to je urcite velke plus.

Ak by sa zvazovalo pokracovanie, navrhol by som nieco viac k prvemu businessu - mozno co clovek vsetko musi, ake strasti (hlavne urady) a ostatne veci cakaju. Myslim, ze ak uz clovek podnika, pri druhej tretej firme uz sam vychytava chyby z predchadzajucich, to prve podnikanie je najtazsie.

Vsetko dobre, Milan