review, hodnotenie a feedback knihy .support

(michal truban) #42

dikes moc. vzdy tesia taketo feedbacky

Z knizky to vyzera tak ako keby si bol dieta stasteny - bol si vzdy v pravy cas na spravnom mieste a ak aj nie, tak zafungovala zhoda nahod a nakoniec to dopadlo dobre… :slight_smile: Presne takto si predstavujem motivacnu knihu. Predpokladam, ze 99% ludi po precitani nadobudlo pocit, ze vsetko sa da, len sa treba snazit.
Pre mna osobne bol najvacsi preplesk “survivorship bias”. Jasne, ze kazdy tak nejako tusi, ze nie kazdy podnikatelsky pribeh ma stastny koniec, ale ked to vidis napisane cierne na bielom “50-80% firiem do troch rokov…”…uuffff. Este dobre, ze si to dal na zaciatok a kym clovek docita knihu, tak sa znova nabudi a zabudne :slight_smile:
Odo mna este palec hore za cast o manazovani a motivovani ludi. Mnohi ludia si vacsinu z tychto veci uvedomuju, ale nevedia to sformulovat do nejakeho pravidla a potom preniest do reality a tebe sa to skvele podarilo.
Drzim palce do dalsich aktivit!

(Zuzana Kvočeková) #44

Ako väčšina aj ja mám vždy rozčítané knihy z viacerých žánrov. Beletriu prekladám s odbornou a motivačnou literatúrou.
Prvé dve po prečítaní putujú do pracovne, Knihy z poslednej kategórie zostávajú po ruke. Myšlienky, ku ktorým sa chcem vrátiť si označujem barbarsky založením rohu stránky.
Dnes, keď som Support opäť zobrala do ruky som si uvedomila, že založené sú skoro všetky stránky.
Krásne to v tom dizajne knihy vyzerá a nielen to.
To je môj na knihu feedback.

(Zuzana Kvočeková) #45

(Noelbaba Baba) #46

Super napisane, kupil som si knihu dnes po obede a uz mam polku knihy " vyluskanu “
…musim povedat ze sa pri nej casto smejem…nie preto ze slovenska klasika
"skodoradost” ale preto ze vela veci som zazil na vlastnej kozi len v bledomodrom…presne ako na hojdacke…hodinu hore a tyzden dole :o) …zaciatok podnikania…nadsenie a potom - Danovy urad a stres pracovnikov z nevedomosti, Policia - totalna nevedomost policajtov…tolko krat som zalamoval rukami a prosil vsemohuceho, aby som sa zobudil zo sna .o)) Obvodny Urad - rozne povolenia a ked uz som mal vsetky, vzdy sa nasiel niekto, kto chcel dalsie povolenie na povolenie zaregistrovat povolenie ktore som doniesol…proste nonstop beh do kopca a bez vody :o))

(michal truban) #47

hehe super. som rad, ze sa kniha lubi :wink:

(Milan Majtan) #48

Tato je druha, co som kupil. Prvu som precital, dal na policku, aby inspirovala aj ostatnych (skoncila zrejme na bazosi).

Tuto mam pri posteli spolu s jednym chatom. Bol to darcek pre cloveka, ktory mal vela skusenosti a rozhodol sa ich nevyuzit.

Ked sa mi nechce rano vyliest z postele kuknem na nu a spytam sa sam seba, co dnes spravim, aby zajtrajsok bol krajsi?

Mozno nemam tolko skusenosti ako ten clovek, ale to co mam chcem vyuzit na plno a posuvat sa dopredu. Takze vstanem a makam na sebe.

(richard.tomandl) #49

Niekde som si precital recenziu, ktora ma zaujala, ale podla skusenosti s podobnou literaturou som bol zdrzanlivy. Nieco vsak zostalo v podvedomi. V januari som nieco hladal na nete - otvorene sa priznam, ze pomaham kamaratom, znamym a tak s podnikanim a hladanim zdrojov financovania, takze som vyhladaval taketo temy - a znova som narazil na recenziu. Moja zvedavost uz bola neudrzatelna a knihu som si pred vyse mesiacom kupil. A prisiel pocit vlastnictva a knizka lezala mesiac na policke, ved som ju uz vlastnil tak je vsetko v poho:-) Tento tyzden som sa do nej konecne pustil a musim povedat, ze je to na rozdiel od tazkych manazerskych bakchanalii take prijemne letne popijanie vinka na terase. Myslim (a teraz si vsetci myslia, ze chcem byt s Michalom Trubanom kamos:-), ze tato knizka je skvelou praktickou priruckou pre podnikatelov a to nielen zacinajucich. Samozrejme, ze nie vsetko ide tak krasne idealne. Ale to je tou optimistickou pamatou autora, co nie je na skodu. Cielom knizky je motivovat.a podorovat;-) Moje hodnotenie: SKVELE;-)

Aj keď je to pár mesiacov čo som knihu za víkend prečítal (medzi prvými ušla sa mi aj s podpisom), až teraz som sa sem odhodlal napísať.
Zo začiatku som síce čakal možno trochu viac, ale to nieje chyba knihy. Skrátka veľa príbehov z nej som ako dlhoročný špeh websupportu už poznal :smiley: Teraz som si ich aspoň v hlave dal dokopy.
Inak sa číta veľmi dobre, doslova som ju zhltol a to niesom knihomoľ. Musím však pochváliť spracovanie. Prvý raz som ho uvidel až po rozbalení balíčka od martinusu tak to bolo celkom prekvapenie. Hrubá obálka a na nej ešte papierový obal to poznám hlavne zo starších kníh a v kombinácii s modernou grafikou je to mega. Dokonca mám podozrenie, že aj papier je mierne hrubší. Keby som ju prvý raz uvidel v kníhkupectve asi by ma napadlo, že to nieje kniha vytvorená len na kšeft ako väčšina motivačnej literatúry.
Ak bude pokračovanie určite si ho kúpim. Zatiaľ to vidím tak, že si ju čoskoro prečítam ešte raz.

(michal truban) #51

Drahí bratia a sestri v krvi. Dodajte mladému autorovi ďalšiu chuť do života.

Kniha .SUPPORT bola nominovaná na knihu roka a hádajte čo. Ak ste sa pri knihe aspoň raz pousmiali, potrebujem aby ste za ňu zahlasovali. Dokonca môžete vyhrať 150 eur.

Diky za každý hlas a zdieľanie pre ďalších ľudí. Keby ste nevedeli, je to tá najkrajšia červená kniha v zozname :slight_smile:

Zaroven budem mrte rad, ked odporucite aj dalsim ludom aby hlasovali a sharli. Diky moc. Kupim vam potom piva :))

(František Baník) #52

Zahlasovane. :slight_smile:

(Ala Kon) #53

Ja som zahlasovala este pred tvojou vyzvou :wink:

(Michal Pipka) #54

Je to tam.

(michal truban) #55

to sa ceni este viac :))

Ahoj Michal, knihu som precitala velmi rychlo a pacila sa mi. Malo to dej, pointu i prakticke rady :slight_smile: Hlas si odo mna dostal tiez :slight_smile:

(michal truban) #57

vdaka. tesi ma to

(Zuzana Molčanová) #58

Priznávam, áno, Dočítala som ju až teraz. Zo začiatku som si myslela, že to bude iba kniha o tom, ako sa niekto chváli čo dosiahol, no potom prišli rady a opisy situácii ktoré som aj ja zažívala a niektoré stále zažívam a to ma prekvapilo, nakoplo a povzbudilo. Samozrejme, že sú v knihe aj veci, s ktorými nemám skúsenosť, no chcem sa veľmi poďakovať. Za nakopnutie a motiváciu stále makať :slight_smile:

(michal truban) #59

dikes aj ja a uzivaj :slight_smile: