Rocne vyrocie vydania knihy

(michal truban) #1

Presne takto pre rokom som strávil 4 hodiny podpisovaním, pretože som neuvážene slúbil každému kto si knihu objedná bez toho aby ju čítal podpis. Nakoniec ich bolo vyše tisíc a fakt som mal nervy :slight_smile:

Presne takto pred rokom som si hovoril, že ak by sa ich predalo viac ako 10 000 kusov, bol by to mega úspech. Ale bol to taký tajný sen a prvý náklad bol 4500 kníh. Nakoniec sa aj tento sen podaril a predalo sa ich vyše 10 000 tisíc a stále sa predávajú.

Presne takto pred rokom som si hovoril, že ma nezaujíma keď bude hate na tú knihu, hlavne že mne sa páči. Prvé dva týždne som, ju nedokázal poriadne ani otvoriť. Tak sa mi to zdalo zlé a bál som sa. Ale recencie a chvály boli také povzdbudivé, že tú knihu mám nakoniec fakt rád a fakt je dobrá :slight_smile: Pomohlo mi to uvedomiť si, že by som to asi dosť ťažko niesol, keby bol na ňu hate, nech sa tvárim akokoľvek drsne a že mi na názoroch iných nezáleží.

Prečo to píšem? Viete ako, bližia sa vianoce a vtedy ľudia kupujú knižky ako darčeky a táto kniha sa … :)))

Hlavne som sa chcel poďakovať všetkým čo ju už kúpili a napísali na ňu recenziu. Ale zvlášť tým prvým tisícom, ktorý ju kúpili bez toho aby vedeli aká je a čo je v nej.

No a všetci sa už pýtajú kedy bude ďalšia. Táto ma skoro zabila, tak sa mi moc do toho nechce. Ale pomaly cítim, ako to začína znova vrieť. Tak možno niečo spácham. Tento krát už lepšie. Užívajte.