Tvoj názor, na Môj StartUp

(Filip Marenčák) #1

Ahojte, rád by som sa dozvedel od Vás šikovných ľudí, ktorí taktiež nazerajú do sveta podnikania.
Čo si myslíte o mojom nápade. Podrobnosti o tomto startupe nájdete na stránke WebPixel . V tomto startupe sme dvaja ľudia. Ja primárne ako grafik, ale aj ako C.E.O teda ten, čo projekt riadi a kamoš ktorý mi na položenú otázku či to dokáže naprogramovať odpovie len všetko sa dá len je to otázka času. Čiže v skratke to hlavné pre reálne fungovanie máme. Najťažšie je získať si dôveru klientov.

Vopred ďakujem za každú konštruktívnu kritiku. :slight_smile:

S pozdravom FilipM

(František Baník) #2

Ahoj, pekny web. No nie je to tak, že tieto veci musia obce obstarávať? Teda ak to maju obstarávať, tak tam sa prilepia všetky tie anomálie, ktoré to pri súčasnom stave spôsobuje.

(Filip Marenčák) #3

Ahoj, ďakujem za pozitívne hodnotenie stránky. :slight_smile:, vieš čo myslím že nie. Pokiaľ tam je tak nízka mesačná platba, si myslím že by nemuseli kvôli tomu organizovať verejné obstarávanie. I keby bola licenčná ročná platba by to nepresiahlo ani 400€ . Jeden web už takto za sebou máme tam bola cena okolo 500€ pre tú obec a tiež nebolo kvôli tomu verejné obstarávanie. Viacmenej je to o tom kto im ponúkne lepšie riešenie. I keď u nich je problém ten že nemôžeš ich argumentovať tím že budú mať väčší zisk alebo niečo podobné nie je to firma, čo je vlastne o to zložitejšie ich získať na svoju stranu. Aktuálne plánujeme urobiť zopár obcí na skúšobnú dobu jedného až dvoch mesiacov, s tím že dostanú web, a podporu k tomu čo by ich mohlo presvedčiť v tom že sme naozaj lepší ako ostatní, a tým pádom ich aj dostať na našu stranu. :slight_smile:

(Maroš Sollár) #4

Zaujalo ma to, ze tam pises o propagácii podujati. My robime pre mesta vstupenkovy system. Mame na SK a CZ slusne portfolio cez 100 miest. Pozri na ticketware.sk. mohli by sme o tom dat rec. Mame napriklad aj embed, ktori by sa Vam tam hodil alebo aj API. Napíš mi na maros.sollar@ticketware.sk a nieco vymyslime.

(Peter Kmec) #5

Na Slovensku mame 2927obci tj. maximalny zisk pri 29e/mes. je 84883e/mes co urcite nepokryje naklady na spravu takeho portfolia… nasiel by som urcite dalsi cashflow, co bude tazke pri statnych projektoch.