Tvoríme tímy :)

Sem píšte ak máte nejaký nápad na startup a hľadáte do tímu nových členov (programátorov, markeťákov, obchodníkov, atď.)

(michal truban) #2

my teraz finisujeme so stolickou neseda.com (novy web zatial v bete je na: new.neseda.com)

• keby niekto vedel neskor pomoct s distribuciou a salesom, pripadne aj marketingom a chcel sa zapojit nech sa ozve. (hladame viac skusenejsich ludi)

• a akurat riesime aj dodavatelov jednotlivych casti tak taktiez ak ma niekto vydrtenu firmu ktora vie robit niektore casti, zaroven by to vedela balit a distribuuovat dajtie tiez vediet.

(stevo) #3

Ak ma niekto zaujímavý nápad a hľadá hlavne web backend programátora (ale do veľkej miery aj frontend), tak som k dispozícii. Prípadne ak sa niekto zaoberá vývojom pre Android/iOS tak sa môžme dať dokopy a skúsiť niečo vytvoriť. Nápady sú, ale jeden človek je na to málo.
Pracujem ako zamestnanec, ale chcem to zmeniť, preto hľadám spoluprácu vo forme rovnocenného partnerstva, nie zamestnanie.

(michal truban) #4

inac koderov brutalne vsetci hladaju :slight_smile: vacsinou do firiem, ale urcite rychlo najdes aj niekoho na firmu

(stevo) #5

Ja viem, ale väčšinou to nie je žiadna výhra. Dospel som do štádia, keď chcem aby aj moje názory a myšlienky mali váhu a ísť vlastnou cestou sa mi zdá najlepšie riešenie, aj keď určite nie najľahšie.

(Jakub) #6

Stevo, ak este ponuka plati, ozvi sa mi na jakub.voskar@gmail.com
Rozbiehame telemedicinsky startup, demo appky mobilne a webove uz mame, od januara nasadzujeme v prvych ambulanciach, ale stale je vela dorabaciek a schopni koderi, ako Miso pisal, vzdy chybaju :slight_smile:
Dik!

Caute, kodim mobilne appky pre Android a mam za sebou aj nejaky ten backend (Rest). Pracujem na par vlastnych appkach a hladam niekoho kto sa venuje iOS vyvoju. Pripadne mozme vymysliet a dat nieco spolocne do kopy.

(Peter Chalupa) #8

Michal, zaujala ma Neseda. K marketingu a obchodu stolicky. Aka je cielovka pre tuto stolicku? Mate niekde show room kde je mozne stolicku vyskusat?

(michal truban) #9

ahoj. este showroom nemame, ale akurat ideme finishovat prvych 100 kusov. zaciatkom roka by sa mala dat aj predavat. pridaj sa do newslettera na webke a urcite posleme coskoro info.

(Peter Chalupa) #10

Ak potrebujete riesit marketing, strategiu, planovanie, medzinarodny marketing, marketingovu komunikaciu, marketingovy audit tak som Vam k dispozcii.

Ahojte, momentálne hľadáme fanúšikov virtuálnej reality. Pripravujeme jeden projekt, kde by sa nám hodili 3D modelári a aj programátori (alebo nadšenci) pre Unity a Unreal. Ak máte záujem, pokojne sa ozvite.

(michal truban) #12

pripadne chalani z https://ekmos.com/ vedia dodavat niektore veci. urcite sa im ozvi.

(michal truban) #13

vedel by si dat viac info? nejaky linkedin alebo webku? lebo o takychto kvalitnych ludi je vzdy zaujem.

(Peter Chalupa) #15

Momentalne posobim v oblasti e-commerce marketingu. Mam prax v marketingu pre maloobchod a velkoobchod, tvorbe produktov, budovani znacky s dorazom na efektivitu, splneni marketingovych cielov a biznis cisel. Analyzou a vyberom spravneho trhu, segmentaciou, targeting, positioning, nakupneho chovania spotrebitela, Popri tom riesim marketingovy audit pre jednu s.r.o. Analyzujem marketingove spravanie v spolocnosti, spravne produkty, cenotvorbu, obchodnu strategiu, distribuciu a marketingovu koumnikaciu. Navrhujem riesenia, marketingovy plan, komunikacny mix.
www.linkedin.com/in/peterchalupa

(michal truban) #16

dik vyzera to zaujimavo. mozno pre jeden projekt budeme nieco taketo potrebovat. pridam si ta na linkedin a ozvem sa zaciatkom roka.

(Jozef Szadvari) #17

Stevo ak chces, mozme vybehnut na kavu a porozpravat sa alebo si zavolat. Napis mi na mail: jozef.szadvari@gmail.com.

(Jerry Jaroslav Kmet Dančik) #18

Isiel by som inou cestou ako jeden vlastny showroom - na zaciatok by som sa v SR zameral na fyziokliniky, ktore rastu ako huby po dazdi a ,disponuju, cielovou skupinou. Mnozstvo z tych klinik robi aj prednasky vo firmach o spravnom sedeni.

(Milan Majtan) #19

Ak niekto potrebuje na svoju prezentáciu video som s touto mojou kráskou k dispozícii.
Zatiaľ sa len učím a vychytávam chyby.
Hneď ako prídu papiere, tak predstavím druhý projekt.

Okrem toho ponúkam copywriterské práce, spravovanie stránok na FB.

Ak by toho bolo málo tak vytvorím stránku na WordPresse

(michal truban) #20

jj toto mame v plane. aj sme ich par oslovili.

(Zuzana Kvočeková) #21

Dobrý deň prajem všetkým.
Vytvorila som platformu www.ajobs.sk . Nechcem sa Ivanke miešať do šalátu, ale prišlo mi vzhľadom na situáciu niečo takéto európskemu automotive a trhu práce dať, nech sa ľahšie hľadajú.
Po pár rokoch testovania a dolaďovania som odštartovala na Slovensku (lebo začať bolo treba tu, hoci od začiatku mám globálnu víziu)
Hľadám niekoho, kto by mi pomohol urobiť “osvetu” medzi ľudom, spopularizovať značku, predať sa a tak podobne.